Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Kreslá do spálne

80 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Nájdite si kreslo do spálne s viacúčelovým využitím

Spálňa je v rámci domova tou najintímnejšou zónou, kde môžeme byť skutočne sami sebou a zariadiť si ju podľa vlastných predstáv. Ako z tohto bezpečného útočiska vyťažiť čo najviac? Napríklad aj kúpou originálneho kresla prípadne dvoch kresiel do spálne, ktoré vám ponúknu viac možností, ako v nej tráviť čas. Čo všetko získate výberom kresla z online ponuky WestwingNow?

 • Pohodlné a tiché miesto na ranné rozjímanie a večernú sebareflexiu.
 • Nerušené miesto na čítanie svojich obľúbených románov.
 • Skrášlenie celkového vzhľadu a atmosféry vo vašej spálni.
 • Pokiaľ nemáte v svojej spálni priestor na klasické kreslo, vyberte si menšiu stoličku, alebo bude vhodným riešením aj pohodlná taburetka. Pretože pohľad na dômyselne zariadenú spálňu vás nabije energiou a motiváciou na celý deň, rovnako vám pomôže zakončiť každý deň príjemne. Aké dizajny a tipy kresiel nájdete v našej ponuke?

 • Ľudia s romantickou povahou a sklonmi k elegancii určite ocenia naše jedinečné kreslá so zamatovým poťahom. Aby sme ulahodili každému štýlu a preferenciám máme pre vás modely v neutrálnej bielej, šedej, hlbokej modrej a upokojujúcej zelenej.
 • Pre extravagantnejšie spálne odporúčame kreslá v červenej či bordovej farbe. Kreslo do spálne so zlatými opierkami je nadčasovo elegantné.
 • Plyšové kreslá sú tiež veľmi populárne a pohodlné. Hojdacie modely sú vhodné na kojenie a dlhšie čítanie.
 • Ratanové kreslá s výpletom môžete v spálni postaviť osobitne, alebo vo dvojici. Ich najväčšou výhodou je univerzálnosť a praktickosť.
 • Dôležité je rovnako myslieť aj na účel, pre ktorý si kreslo kupujete. Hľadáte kreslo na oddych alebo kreslo na čítanie vašich obľúbených románov? V našej širokej ponuke kresiel z rôznych materiálov a v rôznych štýloch si určite vyberiete. Pre čerstvé mamičky sa do spálne určite bude hodiť aj pohodlné kreslo na kojenie, v ktorom sa budete vy aj vaše bábätko cítiť uvoľnene a bezpečne. Ktoré kreslo do spálne vám padlo do oka?

  Poštovné zadarmo od 30 €

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969