Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Hracie podložky a deky pre bábätká

18 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Detské deky a hracie podložky pre tých najmenších

V žiadnej detskej izbe by nemali chýbať aj mäkkučké deky a podložky na hranie. Máte doma malé dieťa, ktoré neustále lozí po zemi? V tom prípade by vám nemali chýbať hracie deky, ktoré umiestnite na podlahu do obývačky, detskej izby alebo spálne. Ich výhodou je štýlový dizajn a vysoká úroveň pohodlia. Naše detské deky a hracie podložky nájdete v krásnych prevedeniach so zvieratkami, ale aj v univerzálnom dizajne doplnenom o geometrické vzory. Ponuka Westwing je naozaj široká a vyberať si môžete z viacerých materiálov a farieb.

Pri materiály môžete zvoliť jemnú bavlnu. Známa je nielen tým, že poskytuje vysoký komfort, ale má aj ďalšie skvelé vlastnosti a hlavne vysokú výdrž. Nezničí sa ani pri pravidelnom používaní. Druhou možnosťou je podložka na hranie z umelej hmoty vo forme penových dielov. Tie si dieťa môže poskladať samé, prípadne mu ich poskladajte vy a vytvorte veľký ucelený koberec. Čím viac miesta dieťa má, tým viac sa zabaví! Z materiálov sa ešte stretnete s mixom bavlny alebo s vlnou.

Farbu a dizajn detskej deky či podložky na hranie sa snažte vyberať podľa zariadenia izby a hračiek. Keď bude podložka aj v iných miestnostiach, myslite na zariadenie domácnosti. Skvelo vyzerá svetloružová, zelená, modrá, béžová a hnedá. Niektoré modely sú dokonca tak univerzálne, že ich využijete aj ako deky do kočíka.

Zaobstarajte si kvalitnú podložku pre svoje dieťatko z Westwing a poskytnite mu priestor na hranie kdekoľvek v domácnosti.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969