Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Budíky

9 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Budíky: štýloví pomocníci, s ktorými prídete vždy načas

V minulosti sme si bez budíkov a nástenných hodín nevedeli svoj život takmer vôbec predstaviť. A svoje miesto majú aj v modernej domácnosti, či už ako praktický pomocník alebo dekorácia. Aký budík sa hodí do vášho domova?

Hodiny na pracovný stôl či nočný stolík z našej online ponuky majú nadčasový tvar a ponúkame vám ich v mnohých farebných prevedeniach. Modely so zlatými nožičkami skvele doplnia elegantnú spálňu či obývačku. Kruhové budíky sa svojim minimalistickým tvarom hodia do industriálnych domácností. Zaujímavé sú aj modely v zlatej farbe, ktorá skvele odráža svetlo a v okamihu pritiahne zrak. Samotný materiál budíka je rovnako dôležitý, ako jeho dizajn. Naše budíky sú vyrobené z kvalitnej ocele či kovu, kým tie v retro štýle z umelej hmoty. Tá bola populárna v dobe, keď tieto zaujímavé hodiny s ciferníkom zažívali svoj boom. Tento materiál im preto dodáva na dôveryhodnosti, keďže presne odráža dobu, ktorou boli inšpirované. Môžete ho začleniť do domácnosti v štýle vintage či retro, alebo ním oživiť svoj písací stôl.

Starobylý nádych majú aj naše budíky na oblom kovovom podstavci. Vyniknú v elegantných a nadčasových interiéroch. Milovníkom štýlu shabby chic či vidieckeho štýlu odporúčame klasický tvar budíka so zvončekom. Modely s nastaviteľným zvonením oceníte v spálni aj v kuchyni. Môžete ich tiež jednoducho položiť na policu alebo regál v obývačke či v pracovni, kde budu plniť aj dekoračnú funkciu.

Budíky a nástenné hodiny sú veľmi sofistikované interiérové doplnky. Vypovedajú o tom, že majitelia bytu si svoj čas skutočne vážia a chcú ho naplno využiť. Zaobstarajte si už dnes nový budík online. Ktorý z našich budíkov sa stane vašim novým obľúbeným kúskom?

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969