Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Present Time


Present Time je značka, ktorá vždy vedela prekvapiť svojimi netradičnými doplnkami a oživiť tým aranžovanie každého kútika. V Present Time nájdeme všetko potrebné pre vdýchnutie kúska sviežosti do interiéru. Táto firma, ktorá sa už vyše 30 rokov venuje výrobe dekoratívnych doplnkov a darčekových predmetov, dokázala rozveseliť milióny domácností, do ktorých vniesla pozitívnu energiu. S Present Time sa skrátka nedá nudiť!


Present Time — tvorivé začiatky


Začiatky značky Present Time siahajú do 80. rokov, kedy bola v Holandsku založená neveľká firma s názvom Kaleidoscoop so zameraním predovšetkým na darčekové predmety. Nápadité a farebné výrobky si ihneď získali srdcia zákazníkov a zanedlho sa Kaleidoscoop spojila so značkou Clockwork, ktorá sa venovala navrhovaniu hodiniek, čím spoločne vytvorili firmu Present Time. V roku 1999 nastal ďalší dynamický rozvoj značky. Došlo totiž ku spolupráci s ďalšími dvomi firmami - Karlsson a Leitmotiv. Dnes patrí Present Time medzi najuznávanejšie firmy v interiérovej brandži a je inšpiráciou pre zákazníkov po celom svete. Jej výrobky sú dostupné vo viac ako 80 krajinách a sú prezentované v tých najlepších výstavných domoch.

Present Time

Present Time

Názov holandskej značky Present Time sa dá vysvetliť dvomi spôsobmi: ako „čas na darčeky” a zároveň aj ako „prítomnosť”. Oba sa k nej dokonale hodia, keďže firma začala pôsobiť na trhu v 80. rokoch práve uvedením kolekcie darčekových predmetov. Dnes má vo svojej bohatej ponuke aj nábytok a doplnky, ktoré v sebe spájajú nadčasový škandinávsky dizajn s aktuálnymi trendami. Mramor, mosadz, grafika - ak hľadáte módne akcenty do vášho aranžovania, určite ich nájdete v Present Time.
62 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Present Time - firma s vášňou

Present Time si dala za cieľ projektovať originálne a novodobé výrobky, neustále prekvapujúc svojich zákazníkov inovatívnym a pútavým dizajnom. Firma si stojí za názorom, že každučká drobnosť môže do nášho každodenného života vniesť aspoň kúsok pozitívnej energie a tým ho zmeniť na vzrušujúce dobrodružstvo. Farebné kvetináčiky, utierky na riady so zvieracím motívom, náladové svietniky a lucerny či ozdobné sklenené nádoby oživia každý kútik v domácnosti. Milovníci dobrého čítania určite docenia fantazíjne zarážky na knihy a zábudlivcom sa bezpochyby zídu poznámkové tabule. Do aranžovania obývacej izby krásne zapadnú vankúše a prehozy. V Present Time určite nájdete niečo pre seba! Špeciálnu zmienku si zaslúžia aj hodiny z ponuky tejto značky. Ich nezvyčajné spracovanie z nich robí ozajstné umelecké kúsky! Od jednoduchých, klasických foriem, cez romatické, prepletané a krištáľové zdobenie až po novodobý, minimalistický dizajn - Present Time Vám umožní vidieť merače času v úplne novom svetle!

Present Time - radosť z obdarovávania

Nezvyčajné a zábavné výrobky značky Present Time sú dokonalým nápadom pre darček. Medzi krásne príklady patria aj farebné obaly na mobil, či podložky pod myš, alebo prívesky na kľúče spolu s magnetkami a dekoráciami na stenu. Tieto štýlové drobnosti ihneď vyvolajú úsmev na tvári obdarovaného. Pre tých, ktorí hľadajú nejaké väčšie darčeky, sú v ponuke dizajnérske lampy, stolíky a originálne riady. V ponuke sme nezabudli ani na tých najmenších. Náramky, čiapky, rukavičky, pokladničky, hojdacie koníky - Present Time je skutočným rajom aj pre deťúrence! Ak poznáte záľuby vášho dieťaťa, určite sa Vám podarí nájsť hračku, s ktorou sa bude vedieť hrať celé hodiny!

Elegantné darčeky a nie len to - objavte radosť z nákupov s WestwingNow!

Neexistuje nič príjemnejšie ako obdarovanie blízkych nejakým pekným darčekom. Hľadanie toho pravého je vždy malým dobrodružstvom a veľakrát aj ozajstnou výzvou. Praktické darčeky alebo romantické kvety? Elektroniku, kozmetiku, knihu, alebo možno len pohľadnicu s blahoželaním? Čím obdarovať milovanú babku; čo sa najviac môže hodiť pri príležitosti nasťahovania sa do nového bytu? Na WestwingNow nájdete zaujímavé nápady na darčeky pre deti, svadobné darčeky, darčeky na narodeniny ako aj na Deň matiek, Deň otcov, Deň žien, Deň detí. Inšpirujte sa radami našich expertov a vaše darčeky vždy zožnú úspech!

„Počkajte si na tie najcennejšie darčeky, ktoré nevyžadujú žiadne peniaze, ani obchod, ale kúsok pozornosti a srdce” - písala Katarzyna Grochola v „Nikdy v živote!”. Najlepšie nápady na darček sú tie, o ktorých nám naši blízki sami povedia cez ich záľuby, koníčky, veci, ktoré im prinášajú radosť. Postačí ich len pozorne počúvať a podarovať im potom niečo, po čom naozaj túžia!

Medzi týmito modelmi si každý nájde niečo pre seba. Originálny dizajn Vám umožní vniesť štipku sviežosti do aranžovania vašej domácnosti, zatiaľ čo vysokokvalitné materiály zaručia dlhú trvácnosť dekorácie. Myslite na detaily a vyberte si pekné nástenné hodiny pre váš domov. Inšpirujte sa s WestwingNow!

Projektanti už niekoľko sezón navrhujú praktické a funkcionálne predmety, pričom zároveň zvýrazňujú dôležitosť jednoduchosti a nadčasovej krásy. V tejto kampani sme pre Vás vybrali najmódnejší nábytok a doplnky holandskej značky PRESENT TIME, vďaka ktorým si budete môcť vytvoriť kreatívny, inšpiratívny priestor v štýle retro scandi.

Je čas na rozmaznanie výbavy vašej domácnosti a využiť výhody novodobého, praktického dizajnu. Vďaka Present Time naberie každý domov neopakovateľný, osobitý šmrnc! WestwingNow je prvým nákupným internetovým klubom na Slovensku, ktorý ponúka nábytok a doplnky pre zariadenie interiérov. Ponúkame zákazníkom len tie najlepšie a najkvalitnejšie výrobky za skvelé ceny. Zaregistrujte sa na našich stránkach a nájdite pre seba tie najideálnejšie výrobky značky Present Time.

Poštovné zadarmo od 30 €

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969