Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Behúne do kuchyne

13 Výrobkov

Behúne a koberce do kuchyne: praktické a zároveň útulné

Koberec do kuchyne, áno alebo radšej nie? Mnohí z vás určite krútite hlavou pri pomyslení na to, že by ste mali do kuchyne umiestniť koberec. Pri varení a servírovaní jedla ste predsa neustále v pohybe, o kuchynský koberec môžete zakopnúť i naň vyliať omáčku.

Na druhej strane však kuchynské koberce zútulnia kuchyňu a dodajú jej charakter ucelenej miestnosti. Vďaka kobercu sa tu budete cítiť príjemnejšie a pri varení sa vám bude pohodlnejšie stáť. Ako vyriešiť dilemu koberca v kuchyni? Jednoducho!

Vyberte si praktický behúň do kuchyne, ktorý je určený na to, aby ozdobil dlážku pri vašej kuchynskej linke. WestwingNow má pre vás protišmykové koberce a ľahko umývateľné vinylové koberce, ktoré sú praktické a útulné zároveň. Naše odolné koberce do kuchyne môžete využiť aj v exteriéri, alebo vo vstupnej hale. Vyberajte spolu s nami.

Aký koberec do kuchyne zvoliť?

Koberce do kuchyne vyberajte podľa veľkosti, materiálu, želanej funkcie a farby alebo vzoru. Máme pre vás niekoľko tipov, ako postupovať pri výbere koberca či behúňa do kuchyne.

Veľkosť: kuchynský koberec by mal byť umiestnený vo vzdialenosti minimálne 8 a ideálne 15 centimetrov od vašej kuchynskej linky. Zmerajte najprv priestor, ktorý sa chystáte pokryť kobercom a vyrátajte si, ktorý rozmer je pre vašu kuchyňu ideálny.

Materiál: koberec pred kuchynskú linku by mal byť vyrobený z ľahko umývateľného a odolného materiálu. Najvhodnejšie sú preto koberce z nahusto tkaného umelého vlákna a bez dlhého vlasu. Čo sa týka jeho údržby, pogumovaný koberec je ešte menej náročný na umývanie, ako tkaný.

Funkcia: niektoré koberce do kuchyne sú vhodné i na použitie v exteriéroch. Exteriérové behúne sú odolné voči plesniam aj UV žiareniu. Koberec na využitie vnútri i vonku vám v zime zateplí kuchyňu a v lete okrášli balkón. Keďže ich farby na slnku nevyblednú, vaše varenie bude štýlové 12 mesiacov v roku.

Dizajn: v kuchyni väčšinou nemáme mnoho príležitostí na dekorovanie. Steny sú zakryté kuchynskými skrinkami a kuchynská linka spotrebičmi. Podlaha je preto ideálnym miestom, ako prejaviť svoje estetické cítenie. WestwingNow má pre vás kuchynské koberce pre každý interiérový dizajn od minimalizmu až po vintage.

Behúne do kuchyne: aké sú ich výhody?

Kuchynské koberce sú vhodné do pozdĺžnych samostatných kuchýň aj do otvorenej kuchyne spojenej s obývačkou. Koberec do kuchyne zútulní vašu domácnosť a vizuálne oddelí časť určenú pre prípravu jedál od jedálne a zóny určenej na relax.

Kuchynský behúň je taktiež výbornou príležitosťou, ako dodať vašej kuchyni charakter a štýl. Nezanedbajte preto pri zariaďovaní vašej domácnosti ani túto miestnosť a zlaďte váš kuchynský behúň s jej zvyškom. Vďaka štýlovo zvolenému kobercu sa pri varení budete cítiť príjemnejšie a jedlá budete pripravovať s väčším nadšením.

Umiestnite koberec pred kuchynskú linku a oddýchnu si aj vaše nohy a chrbát. Na koberci sa predsa len stojí pohodlnejšie, ako na tvrdej dlážke. Kuchynský behúň navyše tlmí hluk a reguluje teplo. Túto vlastnosť koberca oceníte hlavne ráno, keď si ešte naboso odbehnete zo spálne po svoju rannú šálku kávy.

Protišmykový koberec do kuchyne vám zaručí väčšiu bezpečnosť v kuchyni v prípade, že niečo vylejete na dlážku. Na koberci sa nešmyknete ani vy, ani vaše deti. Protišmykový koberec môžete preto využiť i v iných častiach domu, napríklad v chodbe počas sychravých mesiacov. Do užšej chodby voľte behúne do predsiene, ktoré ju skrášlia a zútulnia.

Koberec taktiež ochráni vašu podlahu pred škrabancami spôsobenými rozbitým kuchynským riadom. Z dlhodobého hľadiska sú preto koberce do kuchyne odporúčané i do bytov a domov na prenájom.

Kuchynské koberce: jedinečné vlastnosti našich kobercov

Vo WestwingNow dobre vieme, že funkčnosť je rovnako dôležitá ako dizajn. S našimi kobercami do kuchyne sa už nebudete musieť rozhodovať medzi štýlom a trvácnosťou koberca, my vám ponúkame oboje. Naša ponuka kuchynských kobercov uspokojí aj tých najnáročnejších čo sa týka kvality a dizajnu.

Kuchynské koberce z našej ponuky sú trvácne, umývateľné a multifunkčné. Niektoré modely sú vhodné na použitie do interiéru i exteriéru a ponúkajú vám ešte väčšiu flexibilitu pri dekorovaní. Využiť ich môžete vo vstupnej hale, v kuchyni, v kúpeľni, na terase aj na balkóne.

Odolné koberce do kuchyne pre vás máme v prírodných farbách s menším aj väčším vzorom, alebo nápisom. Vďaka tomu ich dokážete ľahko zladiť s vašim osobným vkusom. Naši interiéroví stylisti odporúčajú zvoliť koberec v svetlejšej alebo tmavšej farbe, ako je vaša dlážka. Tak váš nový kuchynský koberec čo najviac vynikne a vy sa z neho budete tešiť vždy, keď do nej zamierite.

Kúpte si koberec alebo behúň do kuchyne online na WestwingNow

Nakupovanie online nebolo nikdy príjemnejšie a výhodnejšie, ako na našich stránkach. WestwingNow má pre vás kvalitné koberce od známych dizajnérov a renomovaných značiek, ktoré sú zárukou kvality a nadčasového štýlu. Váš nový koberec do kuchyne vám doručíme rýchlo, bezpečne a od 30 € úplne zadarmo.

Našim zákazníkom ponúkame aj garanciu až 100 dní na výmenu tovaru. Vyberte si preto ku kobercu smelo aj ladiace doplnky do kuchyne, alebo nábytok do iných častí domu. Vyberte si ten svoj už dnes a spravte svoj domov opäť o niečo krajším.

Poštovné zadarmo od 30 €

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969