Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Balenie darčekov

40 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Balenie darčekov: štýlové a krásne krabičky, tašky a doplnky

Balenie darčekov je pre mnohých nočnou morou a najneobľúbenejšou časťou, či už ide o balenie darčekov na narodeniny, Vianoce či iné príležitosti. Celý proces je zdĺhavý a náročný, pretože nie všetky darčeky majú ten správny tvar, prípadne nie vždy máte doma to, čo práve potrebujete. Niektorí sa preto rozhodnú, že si nechajú výrobok zabaliť rovno v predajni, kde ho kúpili, za čo si však musia priplatiť.

Neplaťte nič navyše a zabaľte darčeky ako profesionál v pohodlí svojho domova. Aby vám všetko dobre vyšlo, na začiatok si zaobstarajte potrebné pomôcky, ktoré nájdete v krásnom prevedení a vo vysokej kvalitne na WestwingNow. Zo základných potrieb vám nesmie chýbať kvalitný papier na balenie v peknom motíve. Kvalitný papier vám dá istotu, že sa s ním dobre pracuje, nepotrhá sa a výsledný efekt bude vyzerať pekne. Ďalej nezabudnite na darčekové stuhy určené na previazanie a urobenie mašle. Stuhy dodajú darčeku tvar, udržia papier na mieste a vyzerajú veľmi štýlovo! V našej ponuke objavíte rôzne varianty, od jednofarebných cez tie so zaujímavým vzorom až k stuhám s minimalistickým nápisom. Treťou vecou sú menovky a venovania, ktoré dajú darčeku osobitosť a potrebný šmrnc. Zaobstarajte si ich presne toľko, koľko darčekov máte a na každú napíšte niečo iné. Ponuka WestwingNow hýri desiatkami farieb, z ktorých si jednu určite vyberiete aj vy!

Ak by ste chceli, aby boli darčeky ešte zaujímavejšie, dokúpte si doplnky. Vybavíme vás kúskami ako sú mašle, trblietky, flitre, pompóny a mnohé ďalšie. A v prípade, že by ste si náhodou s darčekom nevedeli dať rady a nemá pekný tvar, celú situáciu vyriešte darčekovou škatuľou alebo peknou papierovou taškou. Nezabúdajte, štvorec a obdĺžnik nie sú jedinými možnosťami. Svoju zbierku si môžete s WestwingNow rozšíriť aj o darčekové krabice vo forme domčekov, srdca či valca. Do krabice stačí darček len vložiť a previazať stuhou. Pri krabiciach a taškách nezabúdajte ešte na jednu dôležitú vec, ktorou sú menovky na darčeky. Tie rozhodne chýbať nesmú, aby obdarovaní vedeli, že je vec pre nich.

Zabaľte darčeky ako profesionál pomocou našich krásnych krabičiek, tašiek a doplnkov, a potešte každého člena svojej rodiny či priateľa originálne zabaleným darčekom už dnes!

Poštovné zadarmo od 30 €

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969